Skaistumkopšanas preču veikals "NAI_S cosmetics", Ogrē, Brīvības ielā 22, 2.stāvā (virs Centra Aptiekas, ieeja no Kūrmājas puses).


Gan manikīri, gan frizieri, gan ikviens interesents ir laipni gaidīti, lai atrastu sev, noderīgas lietas.
Viss sterilizācijai un dezinficēšanai, instrumenti un līdzekļi manikīram - pedikīram, nagu un pēdu vīles, 3populāru firmu Christrio, EF exclusive, Ra nails gēli (baltie ,rozā, caurspīdīgie, kamuflāžas), gēllakas, termogēllakas, plaša dizaina klāsts gan krāsainie gēli, gan spīdumi. Vaksācijas kosmētika un sildierīces.

  Veikala darba laiks: P - P 9-19, S 9-16, Sv brīvs
  Ar veikalā pieejamo preču sortimentu var iepazīties internetveikalā www.naiscosmetics.lv


   Sortimenta apraksts:
JAUNUMS HD Elastic Gel - ciets, mīcāms krāsaina dizaina gēls.
HD Elastic Gel ir jaunākās paaudze dizaina gēls! Īpašā gēla formula ļauj Jums veidot un mīcīt gēlu apjoma dizainam. Gēla konsistence ir izteikti bieza un tas viegli padodas veidošanas, tas veidošanas procesā neplūdīs, veidos izteiktas robežās. Ar HD Elastic Gel Jūs varat veidot gan vienkāršus apjoma dizainus, gan augstākās sarežģītības pakāpes kompozīcijas. HD Elastic Gel ir lieliska alternatīva meistariem, kas vēlas veidot akrila apjoma dizainu, bet nevēlas strādāt ar akrilu. Ar HD Elastic Gel var veidot tādu pašu dizainu! Tilpums 7ml. Cena 11,24 Eur (7,90 Ls)
JAUNUMS NAI_S Thermo LaQer - termo gēla laka UV Polish, lieto ar jebkuru gēllakas topu vai bāzi, maina krāsu siltuma ietekmē, rezultātā uz naga veidojot French manikīru ar fantastisku krāsu pāreju. 12 vasarīgi un piesātināti toņi, 4 nedēļu noturība. Tilpums 15 ml.
Parastā cena 20,90 Ls, šobrīd iepazīšanās cena 19,21 Eur (13,50 Ls).
NAI_S termo LaQer NAI_S Thermo LaQer

JAUNUMS NAI_S Gel X - gēllaka bez topa un bāzes UV Polish, bez lipīgā slāņa. Naga garumu var pievīlēt arī pēc gēllakas uzklāšanas. Nevainojams spīdums visu gēllakas valkāšanas periodu. 20 vasarīgi toņi, 4 nedēļu noturība. Tilpums 15 ml.
Parastā cena 28,32 Eur (19,90 Ls), šobrīd iepazīšanās cena 17,79 Eur (12,50 Ls).
NAI_S Gel XCHRISTRIO gēls (ASV)

Augstvērtīgs gēls, vienfāzu, pašizlīdzinošs, nedzeltē, saglabā spīdumu līdz profilaksei un neveidojas kabatas.
Darba laikā ar šo gēlu meistars daudz ātrāk veic pieaudzēšanu. Modelēšana notiek bez vīlēšanas, līdz ar to nepieciešamais gēla daudzums samazinās, nekaitējot kvalitatei. Minimāls daudzums putekļu, gēla nagu profilakses laikā nav nepieciešams daudz vīlēt, tāpēc ātra profilakse. Šis gēls amortizē triecienu pret nagu. Katrs meistars, kas strādā ar šo gēlu varētu pateikt daudz citas labās CHRISTRIO īpašības. Nelidz sev darba komfortu un kvalitāti, bet klientiem prieku.

Kādi mēdz būtu kutikulas irdinātāji?

Vai kāds ir atbildējis uz šo jautājumu? Domāju, ka ir atbildējis, bet es piedāvāšu savu variantu. NAI_S cosmetics veikalā Ogrē, tiek piedāvāti vairāku veidu kutikulas irdinātāji. Tie, pēc sastāva un iedarbības, iedalās divās grupās:
 1) kutikulas irdinātāji uz augļu skābes bāzes, kas paradzēts sasprēgājušām, jūtīgām kutikulām. Manikīra laikā dziedē kutikulas. Ar šo līdzekli lieliski strādāt veicot sauso - Eiropas manikīru var būt labs papildinājums darbā ar klasisko manikīru vai aparāta manikīru, ražotājs ASV „PRO LINK”,

 2) kutikulas irdinatājs uz sārmu bāzes, kas der veicot sauso - Eiropas manikīru, aparāta manikīru, japāņu manikīru. Pēc kutikulas irdinātāja uzklāšanas uz naga jau pēc 5 SEKUNDĒM varam veikt kvalitatīvu manikīru, klāt gēla lakas !!! un modelēt gēla nagus!!!! Manikīra laikā nedaudz žāvē nagu, tāpēc darba beigās kutikulās iemasējam eļļu.Japānas manikīrs.

Intensīva naga atjaunošana, pēc gēla nagiem, gēla lakām. Naga plaknei ir nepieciešamas minerālvielas, kas atjaunotu tās struktūru un dabīgo izskatu. Japānas manikīru var iedalīt trijos posmos:
- naga atvēršana,
- naga piesātināšana ar minerālvielām (lanolīns, bišu vasks, ūdenszāļu koncentrāts),
- naga „aizvēršana” ar pērļu pulveri.
Pēc Japānas manikīra nagi izskatās spīdīgi un veselīgi. Atkarībā no nagu stāvokļa (kad naga platne kļūst blāva un nespodra) ir nepieciešama procedūras atkārtošana līdz pat 7-10 reizēm. To biežums varu būt ik pēc 3-4 dienām vai nedēļā reizi, atkarībā no nagu stāvokļa. Manikīru skaits no viena komplekta ir 200 roku pāri!!!

Nāves jūras kosmētika „GOLDI” (Izraēla).

Jau vairāk kā 3 miljonus gadu, Nāves jūra pacietīgi krāj dabas dziedniecisko spēku. Kā apliecinājums ir vispār zināmi zinātnieku pētījumi. Tiek minēts piemērs - salīdzinājums, divu jūru un okeāna ūdens minerālvielu daudzums. Tikai „GOLDI” Nāves jūras kosmētikā ir ūdens zāle (Dunaliella Salina). Šī ūdens zāle spēj augt sāļajā ūdenī un, tāpēc tautā to sauc par „izdzīvojušo”. Kad šo ūdens zāli izceļ no jūras dzīlēm, tad saules staru iedarbībā, tā pati sāk izstrādāt beta - karotīnu, kas tik ļoti nepieciešams mūsu ādai un sāls kremos un serumos ir kā dabīgais konservants. Papildus informācija, ka apkārt Nāves jūrai ir ļoti nabadzīga augu pasaule un līdz ar to ūdeni praktiski nav sastopami ziedputekšņi un citi alerģijas izraisoši faktori. Ja Jūs ieinteresēja detalizēts visas „GOLDI” produkcijas apraksts,tad rakstiet uz e-pastu gbtops@inbox.lv

Vaksācijas kosmētika un līdzekļi GI-GI (ASV).

GI-GI (ASV) kompānija starpatutiskajā tirgū pastāv ap 30 gadiem. Pa šiem gadiem ir izstrādāti receptes un sastāvi, kas nodrošina kvalitāti visos firmas līdzekļos. Dabīgās formulas un sastāvdaļas (kokosriekstu eļļa, kaņepju sēklu eļļa, tējas koks, soja, šokolāde un nenobriedušu augļu enzīmi) ļauj viegli tikt vaļā no nevēlamā apmatojuma, un pēc procedūras ilgi neataug matiņš. Ar GI-GI kosmētiku pakalpojums ir krietni mazāk sāpīgs un tiek novērsta ieaugušo matiņu problēma. Ja Jūs ieinteresēja detalizēts visas GI-GI (ASV) kosmētikas līdzekļu apraksti, tad rakstiet uz e-pastu gbtops@inbox.lv